دانلود کتاب محاسبات و ریاضیات در دیجیتال مارکتینگ

محاسبات و ریاضیات در دیجیتال مارکتینگ

محاسبات و ریاضیات در دیجیتال مارکتینگ

“محاسبات و ریاضیات در دیجیتال مارکتینگ” یک کتاب اوریجینال است به زبان فارسی، نه یک ترجمه از کتاب ها یا مقالات خارجی؛ و این کتاب که تالیف و نگارش تمامی جملات آن، کلمه به کلمه توسط اینجانب محمد صادق رفیعی صورت گرفته است، ممکن است در آینده به زبان های دیگر نیز ترجمه گردد و در اختیار عموم قرار گیرد. اگر هر گونه اشتباهی در این کتاب مشاهده کردید، سوال یا پیشنهادی داشتید، می توانید با من تماس حاصل فرمایید و من در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود. همچنین در صورتیکه تمایل داشتید تا این کتاب یا سر فصل های مشابهی را در زمینه دیجیتال مارکتینگ آموزش دهم؛ یا در زمینه مشاوره، طراحی، پیاده سازی و مدیریت پروژه های دیجیتال مارکتینگ به همیاری اینجانب نیاز داشتید نیز با من سریعا تماس حاصل نمایید:

09385598287

 با تشکر فراوان

محمد صادق رفیعی

2018Marketing.ir

MarketingSolution.ir

 

دانلود کتاب محاسبات و ریاضیات در دیجیتال مارکتینگ

دانلود کتاب محاسبات و ریاضیات در دیجیتال مارکتینگ

این کتاب می تواند برای مدیران و متخصصین دیجیتال مارکتینگ، صاحبان و مدیران کسب و کار، مسئولین مارکتینگ و تبلیغات و … مفید باشد. فایل این کتاب را می توانید از سایت ما دریافت نمایید:

 

سرفصل ها:

1- مقدمه ای بر دیجیتال مارکتینگ

2- مفاهیم و اهمیت محاسبات و اطلاعات در دیجیتال مارکتینگ

3- نحوه انجام محاسبات ریاضی و آماری پیش از شروع یک پروژه دیجیتال مارکتینگ یا کمپین تبلیغاتی

4- محاسبات و ریاضیات در حین پروژه راه اندازی شده

5- انجام تغییرات لازم بر روی شاخصه ها و اهداف پروژه به صورت داینامیک و هوشمند بر اساس آنالیز درست دیتا و به کارگیری صحیح استراتژی های مارکتینگ و تبلیغات

6- نحوه صحیح توسعه و گسترش پروژه ها در هر کسب و کاری به کمک طراحی و پیاده سازی پلن دیجیتال مارکتینگ هوشمند و داینامیک

7- نتیجه گیری و خلاصه مفاهیم مهم و استراتژی های کاربردی در دیجیتال مارکتینگ به معنای واقعی و درست آن

 

 

 Calculations & Mathematics in Digital Marketing

 

مفاهیم و اصول دیجیتال مارکتینگ:

 

 • دیجیتال مارکتینگ یک علم است. متخصصین دیجیتال مارکتینگ با بدست آوردن تجربه و دانش در این زمینه به کسب و کارهای مختلف کمک فراوانی می توانند انجام دهند.

 

 • در فضای کسب و کار آنلاین، مفاهیم و اهمیت دیجیتال مارکتینگ به راحتی دیده می شود ولی نباید آنرا در کسب و کارهای آفلاین یا سنتی نادیده گرفت. دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک علم و یک ابزار به کمک هر کسب و کاری می تواند بیاید ولی میزان تاثیر آن متفاوت خواهد بود.

 

 • قسمت مهمی از دیجیتال مارکتینگ محاسبات و ریاضیات آن است؛ و شاید بتوان گفت که کار اصلی دیجیتال مارکتینگ، استفاده از مارکتینگ در فضای دیجیتال است.

 

 • در دیجیتال مارکتینگ نیز ممکن است بتوان در بسیاری از موارد، فضا و زمان را به نفع خودمان خم کنیم؛ یعنی زمان و مکان خطی یا مسطح نیست بلکه قابل خم شدن هستند و انعطاف پذیر می باشند. بنابراین شما می توانید انرژی را به سمت تارگت مورد نظر تله پورت کنید. به زبان ساده تر یعنی همیشه مسیر های کوتاه تری برای رسیدن به هدف وجود دارد، هم به لحاظ تعداد مخاطب و مشتری و … هم به لحاظ صرف هزینه و زمان برای پروژه مورد نظر.

 

 • ارزش گذاری محصولات و خدمات و محاسبه سودی که هر محصول برای یک مارکتینگ موفق باید ایجاد نماید، قسمت مهمی از کار ما متخصصین دیجیتال مارکتینگ است. بنابراین دیجیتال مارکتینگ قطعا فراتر از تبلیغات اینترنتی و بازاریابی است! این که قیمت اپتیمم یعنی بهینه ترین قیمت برای یک مارکتینگ موفق چیست و با چه هزینه ها و شرایطی می توان بیشترین فروش را داشت امری بسیار جالب و مهم است که در دیجیتال مارکتینگ نیز به آن می پردازیم.

 

 • کارآفرینی بیشتر و رونق تولید و کسب و کار ملی نیز یکی از دستاورد های دیجیتال مارکتینگ صحیح می تواند می باشد. پس مطمئن باشید که این علم و دانش یکی از بزرگ ترین خدمت ها را به استارتاپ ها و کسب و کار ها می تواند داشته باشد. لذا امیدوارم که متوجه خدمت رسانی مهم دیجیتال مارکتینگ به کسب و کار ها و مردم یک جامعه شده باشید!

 

 • به نظر من بهترین بیزینس آن است که شما بر روی کسب و کاری که نرخ تبدیل خوب و اثبات شده ای دارد هزینه کنید و از سود آن مجدد برای رشد و توسعه آن سرمایه گذاری و هزینه کنید. به این می گویند یک استارتاپ و کار سودمند که می توانید واقعا وقت و پول خود را روی آن بگذارید.

 

 • توسعه و گسترش کسب و کارهای گوناگون، نیازمند استراتژی ها و ابزار های مختلفی می باشد که دیجیتال مارکتینگ معمولا به هر کسب و کاری می تواند کمک قابل توجهی نماید. طراحی و پیاده سازی پلن دیجیتال مارکتینگ هوشمند و داینامیک هنر تخصصی بسیار با ارزشی می تواند باشد که سود بیزینس های مختلف را در کوتاه-مدت و بلند-مدت، همراه با اهداف و سیاست های شما افزایش و ترقی دهد.

 

 • متاسفانه تعریف صحیح مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ و اینترنت مارکتینگ در ایران هنوز درست جا نیافتاده و سریعا آن را تبلیغات یا بازاریابی معنا می کنند که این نیز اشتباه است… تبلیغات و بازاریابی تنها بخش های کوچکی از مارکتینگ است!

 

 

خدمات ما برای شرکت یا استارتاپ شما:

 

 • ما برای هر شرکتی، چه کارش مارکتینگ و فضای دیجیتال باشد چه کارش این نباشد، می توانیم دوره آموزشی و یا تست ارزش یابی برای متخصصین دیجیتال مارکتینگ آنجا برگزار کنیم… مثلا برای یک مدیر دیجیتال مارکتینگ که تازه می خواهند برای آن شرکت استخدام کنند یا سالها با او همکاری داشته اند.

 

 • همچنین ما می توانیم به کمک شرکت ها و آژانس های دیجیتال مارکتینگ، گواهینامه گذراندن دوره محاسبات دیجیتال مارکتینگ اهدا کنیم در صورت برگزاری یک کلاس یا ورکشاپ مناسب یا سمینار، و یا اینکه آزمون رتبه بندی یا امتیاز دهی به افراد متخصص در این زمینه را، به همراه اهدای مدرک مربوطه، برگزار کنیم.

 

 • ما با داشتن تجربه و دانش کافی در مورد دیجیتال مارکتینگ می توانیم کمک های بسیاری به شرکت ها نماییم که فراتر از فضای دیجیتال است، از جمله تحلیل و آنالیز اطلاعات، حل مشکلات داخلی شرکت با ارائه راه حل های مناسب به بخش های مربوطه و در نهایت بهینه سازی کل سیستم شرکت برای افزایش سود و موفقیت!

 

 

اگر تمایل به همکاری داشتید یا هر گونه سوالی داشتید می توانید با ما تماس حاصل فرمایید:

https://2018marketing.ir/contact-us

 

Calculations & Mathematics in Digital Marketing

محاسبات و ریاضیات در دیجیتال مارکتینگ

https://2018marketing.com/ebook100

 

 

اگر به دیجیتال مارکتینگ یا توسعه کسب و کار علاقه مند هستید می توانید این کتاب را مطالعه بفرمایید و از نظرات و انتقادات با ارزش خود ما را بهره مند سازید:
https://lnkd.in/dT6NfzN

کتاب جدید من به زبان فارسی را می توانید از سایت ما سریع و راحت دانلود بفرمایید:
https://lnkd.in/dT6NfzN

محاسبات و ریاضیات در دیجیتال مارکتینگ

Calculations & Mathematics in Digital Marketing

https://lnkd.in/dT6NfzN

 

با تشکر فراوان
و با آرزوی بهترین ها برای شما

 

 
پاسخ دهید