مشاوره اولیه کسب و کار

مشاوره اولیه کسب و کار 

اینجا بازار مرکز تجارت دیجیتال کالیفرنیوم اسمارت مارکتینگ پلنر است و شما برای وارد شدن به دنیای حرفه ای مارکتینگ و کسب و کار، و یا توسعه استارتاپ و تبلیغات خود نیازمند مشاوره از افراد متخصص خواهید بود. خدمات و یا تولیدات شما در هر مرحله ای که باشند، می توانید از راهنمایی ها و مشاوره های ما استفاده نمایید تا رشد سریعتر و بهتری به بیزینس خود بدهید.

تنها با پرداخت صد و ده هزار تومان که گام ابتدایی برای آغاز همکاری بلند-مدت و بسیار حرفه ای می تواند باشد، یک مشاوره حرفه ای به صورت مکتوب در مورد نحوه شروع یک طراحی و پیاده سازی گام به گام یک مارکتینگ-پلن مناسب و در نهایت یک اکشن-پلن متناسب با شرایط فعلی شما، با توجه به اهداف و سیاست های مورد نظرتان، به صورت یک پیشنهاد مشاوره اولیه، به صورت مختصر و مفید دریافت نمایید، تا بعد در صورت رضایت و صلاحدید، همکاری ما به صورت بیشتر و تخصصی تر با پرداخت هزینه های بعدی، در صورت تمایل شما، ادامه یابد.

برای توضیحات بیشتر و نحوه همکاری، می بایستی به وبسایت خدمات ما در لینک زیر مراجعه فرمایید:

services.2018marketing.ir

 

در صورتیکه تمایل به همکاری و یا دریافت مشاوره در زمینه دیجیتال و یا خدمات مارکتینگ به شکل دیگری را دارید، می توانید از طریق ایمیل یا تلگرام با ما تماس بگیرید تا پیشنهادات شما بررسی گردد:

https://2018marketing.ir/contact-us

 

یا در صورت تمایل به سایت جدید ما، سایت کالیفورنیوم مراجعه نمایید:

californium.ir