درباره ما

درباره ما

سایت های 2018 مارکتینگ طراحی شده و پیاده سازی شده توسط استارتاپ کالیفرنیوم اس.ام.پی می باشند.

Marketing in 2018 by Cf SMP

هدف ما در این سایت آگاهی رسانی و افزایش دانش و فرهنگ ملی در ارتباط با مارکتینگ و در زمینه دیجیتال می باشد. در وبسایت ها و کانال های دیگر ما، خدمات/محصولات و فایل های دیجیتال عرضه خواهد شد که بخش مهمی از تقاضای حرفه ای شرکت ها و استارتاپ ها را در زمینه دیجیتال مارکتینگ و اینترنت مارکتینگ و … را می تواند تامین و با کیفیت بالا ارائه نماید.

 

ما با استراتژی هوشمند و داینامیک، و همچنین در صورت امکان با بهره گیری از هوش تجاری و مالی، بهینه ترین پلن های مارکتینگ را طراحی و پیاده سازی می نماییم و تمامی راهکار های مارکتینگ را همراه با بالاترین کیفیت خدمات و محصولات دیجیتال ارائه می نماییم. همچنین لازم به ذکر است که ما احتمالا اولین و تنها استارتاپ معتبر در زمینه ارائه بیزینس-تو-بیزینس نیچ مارکتینگ در ایران هستیم که کاملا بی نظیر است و دارای مشابهی نمی باشد. 

 

لذا نتورک دیجیتال ما و استراتژی های ما، هم از نظر مارکتینگ و هم از نظر فناوری، یک پلتفرم بسیار پیچیده و پیشرفته می باشد که بهترین نتیجه را با کمترین هزینه برای شما، در کمترین زمان ممکن برای پروژه ها و کسب و کار شما داشته باشد. رضایت شما از نتایج کار هدف ماست!

 

ما در کانال ها و سایت های موجود و در حال طراحی در 2018marketing.com همکاری های خاص و ویژه ای با مشتریان و همکاران خود داریم، و در کانال ها و سایت های موجود و در حال طراحی در 2018marketing.ir بازاری ایجاد نمودیم تا ارائه بهترین و کم ریسک ترین پلن ها و خدمات/محصولات/فایل های مارکتینگ و دیجیتال؛ بتوانیم تجارت دیجیتال را در ایران به شکل اصولی و حرفه ای ساماندهی و ارتقا دهیم، چراکه هر سایت، اپلیکیشن، استارتاپ، شرکت، کسب و کار ایرانی به خدمات و پلن های دیجیتال مارکتینگ و اینترنت مارکتینگ و … نیاز دارد، و ما سعی داریم تا با ارائه بهترین زیر ساخت، استراتژیک پلن ها و پیاده سازی ها؛ بهبود اقتصادی و افزایش تولید ملی و کارآفرینی را ایجاد نماییم تا ان شاء الله با کمک به کسب و کار ها سنتی و مدرن، آنلاین و آفلاین، مجازی و غیر مجازی، تولید کنندگان و یا ارائه دهندگان خدمات، قدرت و کیفیت خدمات/محصولات و تجارت های اخلاقی و قانونی مختلف را در ایران تقویت نماییم که آن را بازار مرکز تجارت دیجیتال (Digital Trade Center Marketplace) نامیده ایم.

 

Any-digital-physical-services-products

 

با سپاس فراوان و آرزوی موفقیت برای شما

” We are Californium Smart Marketing Planner,

and we present Customer-Focused Smart Marketing Plans! “

M. Saadeq Rafieee – CEO of 2018Marketing & CfSMP Network 

CEO@2018Marketing.ir

 

M. Saadeq Rafieee – CEO of 2018Marketing & CfSMP Network