Business Intelligence in Marketing

هوش تجاری و مالی در کسب و کار

هوش تجاری و مالی در کسب و کار

 

Digital Marketing Solutions & Strategies – part 5 – Business Intelligence in Marketing

 

هوش تجاری (Business Intelligence):

استفاده از هوش تجاری مناسب و دقیق، برای چنین پروژه های بسیار مفید و حتی ضروری می تواند باشد. چراکه ما جدای از بحث تبلیغات مستقیم و درآمدزایی های مستقیم، به شکل های بسیار گوناگونی می توانیم کسب و کار شما را بسیار موفق، و رونق اقتصادی آن را ماندگارتر و توانمندتر نماییم.

هوش تجاری یا BI یک موضوع وسیعی از کاربردها، فناوری ها و فرآیندها برای جمع آوری، نگه داری، دسترسی و تحلیل داده ها می باشد تا کمک کند به تصمیمات بهتری بتوان در کسب و کار گرفت. لذا ما پس از بدست آوردن اطلاعات مورد نیاز از نتورک شما و تحلیل آن، می توانیم Model Business مناسب را برای کل پروژه  شما تهیه نماییم و بر اساس هوش تجاری متناسب برای سیستم تجاری آن، قسمت های فنی و کاربردی مختلف را طراحی، پیاده سازی، بروز رسانی و ارتقا دهیم.

ما می توانیم به کسب و کار یا استارتاپ شما خدمات بسیار خاص و با کیفیتی ارائه نماییم تا به لحاظ هوش تجاری و مالی در سطح بالایی قرار گیرد. برای شرکت ها و سازمان هایی که در حال حاضر مشغول پیاده سازی پلن های مارکتینگ از پیش تعیین شده هستند نیز استراتژی های ویژه ای داریم تا با بهبود نرخ تبدیل و افزایش بازگشت سرمایه و … بتوانند با آنالیز داده ها و به کارگیری بهینه از اطلاعات و تحقیقات انجام شده، به بیشترین سود و موفقیت در کوتاه ترین زمان ممکن دست یابند.

 

Business Intelligence in Marketing

 

 
پاسخ دهید