market research

تحقیق و بررسی بازار

تحقیق و بررسی بازار

تحقیق و بررسی بازار برای کسب و کار یا استارتاپ شما

Digital Marketing Solutions & Strategies – part 9 – Market Research

 

تحقیق و بررسی بازار نیز یکی دیگر از عناوین همکاری ما با واحد توسعه کسب و کار شما می تواند باشد، که نه تنها در ابتدای پروژه و پلن های فنی و اقتصادی لازم است، بلکه در حین انجام پروژه و حتی پس از موفقیت های نسبی نیز لازم و ضروری می باشد که به صورت اینترنتی، مخابراتی، حضوری و میدانی در محل باید انجام گیرد و گزارشات و آمار های لازم به طور پیوسته و دقیق به قسمت های مورد نظر در گروه های فنی و اقتصادی شرکت ارائه گردد.

 

Market Research for Your Business in Iran, and comparing it with similar Apps/Contents/Services

ما می توانیم برای هر کسب و کار یا استارتاپی که شما دارید، چه قبل از شروع سرمایه گذاری و طراحی و چه بعد از آن، برای شما تحقیق و بررسی بازار انجام دهیم و آن را با سایر سایت ها، اپلیکیشن ها و سرویس ها مقایسه نماییم، که اصولا در این فرایند به اطلاعات کسب و کار شما و داده های کاربر ها و آمار های کاربری و … نیز در فاز های بعدی برای دقیق شدن آمار و اطلاعات لازم است. برای شروع می توانید ابتدا به خدمات بازار تخصصی ما مراجعه فرمایید و سپس با ما تماس حاصل فرمایید تا با توجه به برنامه ها و اهداف شما، برای سفارش گام به گام موارد لازم جهت ارائه خدمات به شما، مشاوره و راهنمایی قبل از شروع همکاری درست و مناسب انجام گردد. برای برخی موارد ما به شما ابتدا تدوین بیزینس-پلن یا مارکتینگ-پلن را توصیه می نماییم که این تحقیقات را نیز می تواند شامل شود که آنها را از قسمت دسته بندی مشاوره کسب و کار می توانید ملاحظه فرمایید. همچنین خدمات دیجیتال برای شرکت ها و استارتاپ ها نیز می تواند در مواردی که به دنبال تحقیق و بررسی کلید واژه ها و هشتگ ها در موتور های جستجو و شبکه های اجتماعی برای نتورک آنلاین کسب و کار خود هستید بسیار مفید باشد.

همین امروز با تماس حاصل فرمایید، چرا که هوشمند سازی و ارائه راهکارهای مارکتینگ، مخصوصا در دنیای دیجیتال نیازمند بررسی های لازم، از جمله برای تبلیغات و مارکتینگ، پیش از شروع پروژه می باشد ولی ما در هر مرحله ای که باشید مشاوره و راهکار های مفیدی می توانیم ارائه نماییم، ان شاءا…

 

market research

 

 
پاسخ دهید