مشاوره آنلاین در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیکی

مشاوره آنلاین در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیکی

مشاوره آنلاین در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیکی

Digital Marketing & eCommerce Online Consultation

 

پیشنهاد #استثنایی به مدت محدود!!! از ما به مدت یک سال #مشاوره_آنلاین دریافت نمایید با قیمت و شرایط استثنایی!
در زمینه #دیجیتال_مارکتینگ و #تجارت_الکترونیک، می توانید از طریق چت آنلاین با تلگرام، واتساپ یا لینکداین از ما مشاوره حرفه ای و تخصصی دریافت نمایید.
Whatsapp/Telegram:
09385598287
LinkedIn:
مشاوره آنلاین در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیکی

مشاوره آنلاین در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیکی

کیفیت کار ما را به طور #رایگان در روز اول بسنجید؛ #تخصص و برخورد حرفه ای ما را مجانی یک شبانه روز #تست کنید، اگر پسندیدید و #رضایت داشتید می توانیم به مدت یکسال شما را پشتیبانی نماییم، چه به لحاظ #فنی و چه به لحاظ #مارکتینگ… یک #مشاور دیجیتال مارکتینگ حرفه ای یک سال با شما به صورت #آنلاین در ارتباط خواهد بود و به #استارتاپ یا کسب و کار حرفه ای شما کمک خواهد نمود.

ما در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک به صورت شبانه روزی می توانیم به شما مشاوره آنلاین دهیم… هزینه آن در حال حاضر دو میلیون و دویست هزار تومان برای پشتیبانی متوسط (سطح یک) به مدت یک سال می باشد، یعنی میزان محدودی پاسخ و جواب در طی شبانه روز، و در حد متوسط افراد به لحاظ تخصصی… اگر شرکت یا استارتاپی دارید که تمایل به دریافت میزان بیشتری یا کیفیت تخصصی بیشتری دارید، مسلما این هزینه افزایش خواهد یافت که به شما اعلام خواهد شد، ولی برای شروع کلیه متقاضیان می توانند همین مبلغ را ابتدا پرداخت نمایند و سپس در صورت نیاز به ارائه خدمات بیشتر، درخواست سطح بالاتری نمایند. به لحاظ کیفی و کمی می توانید ابتدا یک شبانه روز به صورت رایگان با ما آنلاین چت نمایید و سپس در صورت رضایت به ادامه کار، ما از شما درخواست پرداخت هزینه یکساله را خواهیم نمود.

قیمت در این پیشنهاد استثنایی:

2.200.000 تومان
برای پرداخت هزینه مشاوره می توانید مبلغ 22.000.000 ریال را از طریق سایت ما (با افزودن 20 تا از آن به سبد خرید و پرداخت کل سفارش به صورت یکجا) به شکل آنلاین بپردازید.
توجه نمایید که این هزینه سطح-1 مشاوره به صورت چت مکتوب آنلاین می باشد. سطح های دیجیتال مارکتینگ پیشرفته تر و پشتیبانی بیشتر، مشاوره تلفنی یا ویس کال از طریق واتساپ، مشاوره و جلسات حضوری مستلزم هزینه بالاتری می باشند که در صورت تمایل با ما تماس حاصل فرمایید تا قیمت آن را به شما اعلام نماییم.
با تشکر فراوان
آکادمی مرکز تجارت دیجیتال
کالیفرنیوم اس ام پیپاسخ دهید