darkoob web design

یک شرکت طراحی سایت خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد

یک شرکت طراحی سایت خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد

 

چنان چه شما تصمیم به داشتن سایتی بگیرید سوالاتی زیادی در ذهن شما بوجود می اید ماننده ، بهتر است از قالب اماده استفاده شود یا به شرکت های طراحی سایت مراجعه کنید ؟برای طراحی سایت خود به چه شرکتی مراجعه کنید تا سایتی خوب برای شما طراحی کند ؟ یک شرکت طراحی سایت خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟اگر برای شما نیز چنین سوالاتی پیش امده بهتر است این مقاله را تا اخر مطالعه نمایید .

1- بررسی سابقه ی شرکت : دقت کنید برای طراحی سایتتان به شرکتی مراجعه کنید که دارای سابقه ی خوبی در زمینه ی طراحی سایت باشد .تنها داشتن چندین سال سابقه دلیل بر این نمی شود که پرونده ی کاری ان شرکت عالی باشد .شما باید وارد سایت ان شرکت شوید و کارهای اجرایی انها را نیز مورد بررسی قرار دهید .

2- استفاده از نیروهای حرفه ای : یکی از مواردی که یک شرکت باید ان را در نظر بگیرد و به ان اهمیت بدهد استفاده از نیروی متخصص برای انجام پروژه ها می باشد .

3- متعهد بودن شرکت های طراحی سایت : یک شرکت طراحی سایت باید به تعهداتی که به مشتریان خود می دهد پایبند باشد و به انها عمل نماید .در شرکتهای طراحی سایت موضوعی که برای مشتریان اهمیت دارد این است که شرکت در زمان تعیین شده پروژه را به انها تحویل بدهد و مواردی را که قرار بود در ان پروژه اجرا شود عملی کرده باشند .یک شرکت متعهد و خوب بعد از تحویل پروژه نیز باید از ان سایت پشتیبانی انجام دهد .

4-ارائه ی خدمات به مشتریان : دادن خدمات به مشتریان از وظایف شرکت طراحی سایت می باشد و این شرکتها پس از تحویل پروژه به مشتریان باید به انها خدمات بدهند مانند دادن پاسخ به سوالات مشتریان ، دادن اموزش به انها .شرکتها باید دارای پشتیبانی24 ساعته باشند .داشتن این ویژگی ها برای شرکتها بسیار مهم است و به انها اعتبار می دهد .ارائه ی هر یک از این خدمات باعث می شود شرکتها نسبت به شرکت رقیب خود برتری پیدا کند .

سئو چیست ؟

انجام سئو بر روی وب سایت دارای اهمیت زیادی است .برای صاحبان وب سایت این نکته حائز اهمیت است که سایتشان در موتورهای جستجو دارای رتبه ی خوبی باشد و در صفحات اول این سایتها قرار بگیرد . یکی از موتورهای جستجو که کاربران از ان استفاده می کنند گوگل میباشد و صاحبان سایتها سعی دارند تا سایتشان در گوگل در صفحات اول قرار بگیرد .انجام سئوی در ست بر روی سایت بسیار مهم است و برای این کار باید به شرکتهایی مراجعه کنید که در این زمینه دارای تجربه و سابقه ی خوبی می باشند .شما برای اینکه بفهمید چه شرکتی برای انجام این کار مناسب است می توانید از خود سایت ان شرکت دیدن کنید زیرا سایت هر شرکتی نشان دهنده ی هویت ان شرکت می باشد .

سرور و هاست و تاثیر ان بر سایت :

داشتن سرور و هاست قدرتمند یکی از مهمترین ویژگی هایی می باشد که یک شرکت طراحی سایت باید داشته باشد تا بتواند برای مشتریان خود یک سایت مطابق با سلایقشان طراحی کند .همچنین شرکتها باید گواهینامه ی تایید نام دامنه نیز داشته باشند .

دلایل نیاز به یک سرور خوب :

الف ) یک سرور قوی از اطلاعات موجود در سایت شما به خوبی حفاظت می کند و امنیت سایت را بالا می برد .

ب ) گرفتن بک آپ از اطلاعات

ج ) به سایت این امکان را می دهد تا گسترش پیدا کند

د ) باعث می شود انجام کارها با سرعت بیشتری انجام شود

ه ) کاهش اشتباه در کارمندان

در طراحی سایت به چه ویژگی هایی باید توجه کرد ؟

  • بالا بودن سرعت سایت و بارگذاری صفحات
  • استفاده از طراحی زیبا و قالب مناسب
  • با در نظر گرفتن این موضوع که هر روز تعدا افرادی که از موبایلهایشان برای ورود به سایتها استفاده می کنند بیشتر می شود، در نتیجه سایت شما نیز باید ریسپانسیو باشد یعنی سازگار با موبایل باشد.
  • سعی کنید به محتوای سایتتان دقت نمایید زیرا یک محتوای مناسب باعث افزایش بازدید از سایت می شود و بر روی سئو نیز تاثیر زیادی دارد .
  • برای اینکه بتوانید وب سایتتان را مدیریت کنید باید از پنل مدیریت در ان استفاده کنید .

با توجه به توضیحاتی که در بالا بیان شد شما برای داشتن یک سایت خوب با قابلیتهای منحصر به فرد باید به یک شرکت طراحی سایت خوب  مراجعه کنید تا به هدفی که می خواهید برسید .

darkoob web design

 

*** این مقاله  به صورت گست پستینگ توسط مهمان ما، شرکت دارکوب نوشته شده است. (گست پستینگ = مقاله ارائه شده توسط مهمان)

 
One thought on “یک شرکت طراحی سایت خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد

پاسخ دهید